Benim Rota

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5,3 MB
  • Version 3.8.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Daniel Qin
Benim Rota, tüm seyahatlerinizde asistan gibi yanınızda bulunan kaliteli bir seyahat uygulamasıdır.

Benim Rota, seyahat ederken rotanızı takip edebileceğiniz küçük ve kaliteli bir uygulamadır. Uygulamanın kolay anlaşılabilir bir arayüze sahip olması kullanıcıları memnun edecek kıvamdadır. Benim Rota, yürüyüş, bisiklet ve motosiklet turları, tekne gezintisi, kayak, tırmanma veya sırf sürüş keyfi gibi tüm açık hava aktiviteleriniz için çok yararlı olabilir.

Uygulamayı her daim kullanmak için Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Geçtiğiniz yollarda manzaranın fotoğrafını çekmek için istediğiniz herhangi bir uygulamayı kullanabilirsiniz, rota boyunca çekilen fotoğraflar rota boyunca gösterilebilir ve rota ile paylaşabilirsiniz.  Güzergahlarınızın Gmail, Facebook, Line, WeChat vb. ile kolayca paylaşılması veya tüm uygulama kullanıcıları arasında benzersiz rotalarınızı global olarak paylaşarak olduğunuz bilgileri arkadaşlarınıza haber edebilirsiniz.

İşaretçi eklemek için haritaya dokunun, işaretçiyi uygun konuma getirmek için haritayı hareket ettirin. İşaretçiler bir daha ki sefere gösterilecek şekilde hatırlanabilir, işaretçiler bir rota ile birlikte paylaşılabilir. Bu da güzergahınızı unutmamanız konusunda işinize yarayacaktır. Güzergah planlaması, çoklu işaretçiler arasında bir rota planlayabilir, planlanan rota harita üzerinde takip edilebilir. Önceki rotanızı veya başkalarının paylaşılan rotasını takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Benim Rota indir